Не допустимо другої хвилі сепаратизму в Україні!

Показове вбивство Олександра Іваніни в Сумах показало справжнє ставлення влади до цілісності України. Криміналітет Сумщини злився з корумпованою місцевою владою, яка відверто ігнорує політично вмотивоване вбивство людини, котра відстоювала не лише інтереси рідного регіону, але й усієї України. 

Цей же ж криміналітет співпрацює з ФСБ РФ, і коли Росія захоче створити чергову нову “народную рєспубліку”, то матиме уже готову адміністрацію з бандитів і їхніх друзів у владі. Така політична ситуація в Сумській області не є унікальною в Україні. На черзі — Одеса, Харків, Дніпро. 

Тож сьогодні, 4 листопада, НВР "Правий сектор" за підтримки ОУН, Суспільства майбутнього та інших націоналістичних організацій, прийшли під Офіс Президента з вимогами до Зеленського:

1. Розслідувати вбивство Сашка Іваніни у Сумах та взяти його на особистий контроль президента Зеленського. Надавати нашому руху публічні звіти, щодо пошуку винних у вбивстві.

2. Виявляти агентів впливу Росії на місцях. Вимагаємо доручити РНБО та правоохоронним органам розслідувати зв’язки криміналу та російської агентури з представниками місцевої влади, які були оприлюднені західними та українськими журналістами-розслідувачами. Відсторонити на час слідства підозрюваних від посад. Ввести персональні санкції у випадку підтвердження таких зв‘язків.

3. Очистити найближче оточення. Вимагаємо з’ясувати, хто і чому у найближчому середовищі Зеленського «спускає на гальма» відкриті кримінальні провадження щодо корупції у прифронтових та прикордонних регіонах.

Озвучивши вимоги під офісом Президента, колона націоналістів вирушила до Міністерства внутрішніх справ.

Якщо центральна влада не придушить зростаючу загрозу сепаратизму, тоді це знову доведеться робити нам.